Advert Advert
Advert Advert

Başbakan Yıldırım'dan İzmir'deki terör saldırısıyla ilgili açıklama

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, İzmir'deki terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı. Saldırıyı lanetleyen Başbakan Yıldırım, "Bölünmeyeceğimiz ve boyun eğmeyeceğimiz alçak terör odaklarınca bilinmelidir" dedi.

Başbakan Yıldırım'dan İzmir'deki terör saldırısıyla ilgili açıklama
Bu içerik 237 kez okundu.
Başbakan Binali Yıldırım, biri polis, 2 kişinin şehit olduğu İzmir Adliyesi önündeki terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı. Saldırıyı lanetleyip kınayan Başbakan Yıldırım, açıklamasında şunları söyledi:


"İstiklal ruhumuzun sembol şehirlerinden İzmir’de, toplumsal barış ve huzurumuzu hedef alarak gerçekleştirilen bu menfur saldırıyı lanetliyor, şiddetle kınıyorum. Bu saldırıda, canını hiç düşünmeden feda ederek şehit olan kahraman polisimiz Fethi Sekin çok daha büyük bir felaketin yaşanmasını engellemiştir.


Ülkemiz; birlik, beraberlik ve kesin bir inançla bu zor günleri atlatacaktır. Terör belası, devleti ile omuz omuza vermiş aziz milletimizin sinesinde yok olup gidecektir. Bölünmeyeceğimiz ve boyun eğmeyeceğimiz alçak terör odaklarınca bilinmelidir.


İzmir, istiklal mücadelemizde düşmanın denize döküldüğü yerdir. Tüm inancımla ifade ediyorum ki; dün, düşmanın denize döküldüğü yerde, bugün kardeşliğimizi bozmaya çalışan alçak terör örgütlerini aynı akıbet beklemektedir. Bu saldırıda şehit düşen polis memurumuz ve adliye görevlimize Allah’tan rahmet; yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum."
Başbakan Yıldırımdan İzmirdeki terör saldırısıyla ilgili açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"