Advert Advert
Advert Advert

9 Ocak Bilecik'te kar tatili olacak mı, okullar tatil mi?

Bilecik'te kar tatili olup olmayacağı merak konusu... Özellikle veliler ve öğrenciler, "Bilecik'te okullar tatil mi?" sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. Kar yağışından dolayı oluşan olumsuz hava koşulları nedeniyle Bilecik'te iki ilçede okullar tatil edildi.

9 Ocak Bilecik'te kar tatili olacak mı, okullar tatil mi?
Bu içerik 229 kez okundu.

Kar yağışlarının etkili olduğu ülkemizde öğrenciler Pazartesi eğitime devam edilip, edilmeyeceğini merak ediyor. Bilecik'te kar nedeniyle kimi bölgelerde ulaşımda aksaklıklar yaşanıyor. Burada yaşayan vatandaşlar, Bilecik'te kar tatili konusunda gelişmeleri takip ediyor. "Bilecik'te okullar tatil mi?" sorusuna yanıt Bilecik Valiliği'nden geldi. İşte Bilecik'te kar tatili ilan edilen ilçeler...

BİLECEK'TE 2 İLÇEDE OKULLAR TATİL EDİLDİ

Bilecik'in iki ilçesinde ilk ve orta dereceli okullar kar nedeniyle ortaya çıkan olumsuz hava koşulları nedeniyle 9 Ocak Pazartesi günü tatil edildi. Valilik'ten yapılan açıklamada, Bilecik'in Söğüt ve Yenipazar ilçelerinde ve bu ilçelere bağlı köylerde önlem amaçlı olarak eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi.

BİLECİK'TE HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Bilecik'te bugün kar etkisini yitirmeye başlasa da, bu hafta içerisinde kar yağışlarının zaman zaman sürmesi bekleniyor. Pazartesi günü hafif kar yağışının yaşanacağı Bilecik'te en düşük sıcaklık -9 derece, en yüksek sıcaklığın ise -4 derece olması bekleniyor. Kentte Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri de kar yağışı devam edecek. Hafta içinde en düşük sıcaklık değerinin -10 derece, en yüksek sıcaklık değerinin ise 4 derece olması bekleniyor. 13 Ocak Cuma günü ise Bilecik'te az bulutlu bir hava yaşanması bekleniyor.

öne çıkanlar

Bir insan bu kadar mı değişir!

Doğum kilolarını vermenin yolunu buldu

bilecik kar tatili bilecik okullar tatil ocak bilecik kar tatili bilecik ocak kar tatili ocak bilecik okullar tatil bilecik ocak okullar tatil kar tatili okullar tatil bilecik yarın okullar tatil pazartesi okullar tatil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"