Advert Advert
Advert Advert

Girdiği İddiayı Kaybeden Melih Gökçek, Ahmet Hakan’a Takım Elbise Gönderdi

Referandum sonuçları üzerinden takım elbisesine girdiği iddiayı kaybeden Melih Gökçek, iddiayı kazanan Ahmet Hakan'a,Tahir Sarıkaya aracılığıyla takım elbise gönderdi.

Girdiği İddiayı Kaybeden Melih Gökçek, Ahmet Hakan’a Takım Elbise Gönderdi
Bu içerik 102 kez okundu.

16 Nisan referandumu ile ilgili Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile takım elbisesine girdiği iddiayı kazanan ve birkaç kez köşesinden Gökçek'in borucunu ödemediğini yazan Ahmet Hakan, bugünkü köşesinden sonunda kazandığı takım elbiseyi aldığını yazdı.

GÖKÇEK'İN SÖZÜNDE DURMADIĞINI YAZMIŞTI

Referandum sonuçlarına ilişkin Gökçek'in yüzde 54'ün üzerinde "Evet" oyu çıkacağı iddiası karşısında, kendisi bunun altında bir oranla "Evet"in kazanacağını öne süren ve girdikleri iddayı kazanan Ahmet Hakan, daha önceki bir yazısında Gökçek'i sözünde durmamakla eleştirmiş ve "Benimle girdiği iddiayı kaybeden Melih Gökçek, sözünde durup kaybettiği takım elbiseyi hâlâ almadı" yazmıştı.

"KENDİSİNE KIL OLAN 3 ARKADAŞIMA PAY EDECEĞİM"

Bugünkü köşesinden kazandığı takım elbiseyi aldığını duyuran Ahmet Hakan şunları yazdı:

Melih Gökçek bu... Hiçbir işi maraza çıkarmadan yapmadan yapmaz. Nitekim bizim iddia işinde de aynısını yaptı. Atışmalar, ses yükseltmeler, 'Sözünde dursana kardeşim' demeler falan... Hepsinin ardından nihayet gazeteci Tahir Sarıkaya aracılığıyla borcunu ödedi. Kendisine en fazla kıl olan üç arkadaşıma pay edeceğim verdiğini.

Girdiği İddiayı Kaybeden Melih Gökçek Ahmet Hakan Takım Elbise Gönderdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"