Advert Advert
Advert Advert

Meral Akşener, Baykal’ın Başkan Yardımcılığı Önerisine Sıcak Bakmıyor

MHP'den ihraç edilen Meral Akşener'in CHP'li Deniz Baykal'ın önerdiği başkan yardımcılarının önceden açıklanması ve bunlardan birisinin kendisi olması yönündeki öneriye sıcak bakmadığı öğrenildi.

Meral Akşener, Baykal’ın Başkan Yardımcılığı Önerisine Sıcak Bakmıyor
Bu içerik 93 kez okundu.

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın kafasındaki model olan Ahmet Türk ve Meral Akşener'e başkan yardımcılığı teklifine Akşener sıcak bakmadı.

"İHSANOĞLU PROJESİNDEN FARKI YOK"

Akşener'e yakın isimler "Referandum daha yeni bitmiş. Meral Akşener'e başkan yardımcılığı önerisinin Ekmeleddin İhsanoğlu projesinden bir farkı yok. Bunlara düşmeyiz" değerlendirmesini yaptı. Baykal'ın stratejisini bir 'spor' olarak tanımlayan Akşener cephesinden şu yorumlar yapılıyor:

"CHP'YE DE ZARAR VERİR"

"Sporla siyaseti birbirine karıştırmasına iştirak edecek halimiz yok. Akşener'e başkan yardımcılığı atfetmek onun önünü kesmekten başka bir şey değildir. Bugün için Meral Akşener bunlarla ilgilenmiyor. CHP kendi iç meselelerinde başkanlığı kullanıyor. Bu CHP'ye de yüzde 49'luk bloğa da zarar verir. Basit ve yanlı bir strateji."

"AKŞENER'E FETÖ OPERASYONU" İDDİASI

Akşener'e yönelik bir FETÖ operasyonu olacağı iddiaları da kulislerde konuşuluyor. Akşener'e yakın isimler bu iddialara, "Açıkçası bekliyoruz. Millet onu cezaevinden çıkarmasını bilir" yanıtını veriyor.

Meral Akşener Baykal Başkan Yardımcılığı Önerisine Sıcak Bakmıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"