Advert Advert
Advert Advert

Genç müzisyen dünyaya açılmak istiyor

Aranjör, DJ Görkem Sala’nın "His Diyarı" adlı albümü dijital müzik platformlarındaki yükselişi sürdürüyor.

Genç müzisyen dünyaya açılmak istiyor
Bu içerik 121 kez okundu.

Kendi müziklerini üreten ve genç yaşında ismini duyurmayı başarmış isimlerden olan Görkem Sala, yeni çıkardığı albümü "His Diyarı" ile kısa sürede dijital müzik platformlarında büyük başarı sağladı.

Albüm sonrası yurt dışında sahne alma fırsatları da yakalayan genç sanatçı, DK Records etiketi ile piyasaya yeni çıkardığı "His Diyarı" albümünün elde ettiği başarılar nedeniyle çalışmalarını daha da artırdı. Sosyal medyada olumlu yorumlar alan alan Aranjör, DJ Görkem Sala, yurt dışında da kayda değer bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başardı.

Kendi müziğini "Ritmi en yoğun hissettiğiniz, kulaklarınızı çınlatan, içinizdeki neşeyi, mutluluğu ön plana çıkaran bir müzik türü" olarak tanımlayan Sala, tarzının özellikle Türkiye'de bazı klüplerde çalınan müzikler ile karşılaştırırlmaması gerektiğini ifade etti. Birçok ünlü DJ'lerin yetiştiği Hollanda, Belçika gibi Avrupa ülkelerinde kendisine yer bulmak isteyen Sala, Türkiye'yi yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek ve dünyaca ünlü bir DJ olmak için çok çabaladığını aktardı.

öne çıkanlar

Cübbeli Ahmet'in bu fotoğrafı çok konuşuldu

Örümcek gibi davranan adam tüyler ürpertti

Barcelona'nın sırrı yıllar sonra çözüldü!

Aranjör Görkem Sala Sala His Diyarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"