Advert Advert
Advert Advert

Macron'un konuşacağı meydanda şüpheli çanta paniği

Fransa'da cumhurbaşkanı adayı Macron'un akşam konuşma yapacağı meydan şüpheli bir çanta bulunması nedeniyle boşaltıldı. - Anadolu Ajansı

Macron'un konuşacağı meydanda şüpheli çanta paniği
Bu içerik 84 kez okundu.

PARİS

Fransa'da cumhurbaşkanı adayı Emmanuel Macron'un seçimin ardından akşam konuşma yapacağı meydanda şüpheli bir çanta bulunmasının ardından bölge polis tarafından boşaltıldı.

Polis birimleri dünyanın en önemli müzelerinden Louvre'un bulunduğu alanı güvenlik koridoruna alarak, bölgedeki vatandaşları ve turistleri çevreden uzaklaştırdı.

Çantanın polis köpeği tarafından akşamki konuşmayı takip edecek medya mensupları için kurulan çadırın yanında bulunduğu bildirildi.

Olağanüstü hal uygulaması devam eden Fransa'da Yürüyüş Hareketi Lideri Emmanuel Macron ile aşırı sağcı Marine Le Pen'in cumhurbaşkanı olmak için yarıştığı seçimlerin güvenliğini sağlamak için yaklaşık 50 bin güvenlik görevlisi görev yapıyor.

Cumhurbaşkanı seçim sonucunun genel hatlarıyla belli olacağı sandık çıkış anketlerinin saat 20.00'de (TSİ 21.00) sandıkların kapanmasının ardından yayımlanması bekleniyor.

Muhabir: Murat Ünlü

Macronun konuşacağı meydanda şüpheli çanta paniği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"