Advert Advert
Advert Advert

Devlet Bahçeli: Atatürk’e İftira Atan Batılın Uşakları

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında, Atatürk hakkında hakaretler edenlere çok sert tepki gösterdi.

Devlet Bahçeli: Atatürk’e İftira Atan Batılın Uşakları
Bu içerik 87 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, Twitter'dan yaptığı açıklamada son zamanlarda Atatürk'e çirkin sözlerle saldıranlara çok sert tepki gösterdi. Bahçeli paylaşımlarında, " Atatürk'e iftira atan, vicdani ve ahlaki sapkınlığını doyurmak için tarihi gerçekleri saptıran batılın uşaklarını nasıl göreceğiz?" ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

İlahi af ve bağışlanmanın sağanak halinde yağacağı kutlu bir geceye, manevi mükafatı yüksek bir kandil anına ulaştıran Rabbim'e hamd olsun. Beratımızı dilediğimiz, beratımıza vesile olmasını dillendirdiğimiz bu rahmet dolu gecenin arınmamıza kaynak olmasını temenni ediyorum. Aziz milletimizin, Türk-İslam âleminin Berat Kandilini en halisane, en safiyane, en içten duygu ve hissiyatımla tebrik ediyorum.

"ATATÜRK'E İFTİRA ATAN BATILIN UŞAKLARI"

Allah kötülerden bizleri muhafaza buyursun. Allah görünür, görünmez kaza ve belalardan Türk milletini dünya durdukça esirgesin. Nefislerine esir, hırslarına yenik, egolarının eline düşmüş gafillerin beratı mümkün müdür? Elbette bunu yalnızca ve yegâne bilecek Allah'tır. Müslüman, elinden ve dilinden emin olunandır. Ve ne mutlu emin olanlaradır. Ya emin gibi görünüp zelil olanlara ne diyeceğiz? Mesela Atatürk'e iftira atan, vicdani ve ahlaki sapkınlığını doyurmak için tarihi gerçekleri saptıran batılın uşaklarını nasıl göreceğiz?

"NAMERT VE NANKÖRLER BUNU ANLAYAMAZ"

Atatürk Türk milletinin ortak değeri, kurucu kahramanı, rahmetle ve minnetle andığımız büyüğümüzdür. Namert ve nankörler bunu anlayamaz. Yerleşmiş aşağılık duygusu bulunanlar tarihi devamlı tahrip, hakikatlere de sürekli taarruz ederler. Çünkü onlar günahın ta kendileridir.

Devlet Bahçeli'nin Tweetleri:

Devlet Bahçeli Atatürk İftira Atan Batılın Uşak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"