Advert Advert
Advert Advert

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı protestolarında bir gözünü kaybeden Hülya Arslan ile Sercan Vargün'ün düğün törenine katılarak, nikah şahidi oldu. - Anadolu Ajansı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu
Bu içerik 96 kez okundu.

İSTANBUL

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı protestolarında bir gözünü kaybeden Hülya Arslan ile Sercan Vargün'ün düğün törenine katılarak, nikah şahidi oldu.

Kadıköy Evlendirme Dairesinde gerçekleştirilen törende genç çiftin nikahlarını Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu kıyarken, aile cüzdanını da Kılıçdaroğlu verdi.

Törende çifte hayırlı olsun dileklerini ileten Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti:

"Efendim, aile beni ziyaret etti ve nikah törenine katılmamı istedi. Büyük bir zevkle, keyifle katılıyorum. Hepimizin sorumlulukları var ama evli eşlerin sorumlulukları biraz daha farklı. Birlikte sorumluluk duygusu içinde, aynı yastıkta kocamalarını, dolayısıyla hayata daha güzel bakmalarını diliyorum. Hele çocukları olduktan sonra bugün anneler günü, umarım kısa sürede bir çocukları olur, çocuğu olduktan sonra da sevginin çocuk üzerinde odaklandığını hep biliyoruz ve görüyoruz. Sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum. Emin olun sizin mutluluğunuz bir anlamda toplumun mutluluğu demektir. Tabii doğal olarak aile cüzdanını evin gerçek sahibi olan hanıma vermek istiyorum. Dolayısıyla sevgili kızım, mutluluklar diliyorum. Huzur içinde bir ömür diliyorum."

Kılıçdaroğlu, daha sonra gelin Hülya Arslan'a bir bilezik hediye etti. Törene, TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi ile bazı CHP milletvekilleri de katıldı.

Aile fotoğrafının çekilmesinin ardından ayrılan Kılıçdaroğlu, daha sonra nikah törenleri evlendirme dairesinde gerçekleştirilen başka bir çifti de ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Muhabir: Hatice Şenses Kurukız

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu nikah şahidi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"