Advert Advert
Advert Advert

Donald Trump’ın Ses Getiren Maceraları Dikkat Çekiyor

ABD'nin yeni başkanı Donald Trump'ın hayatı ve siyasi kariyeri boyunca ABD'yi sallayan maceraları, dünyayı bekleyen yeni döneminde ipuçlarını veriyor.

Donald Trump’ın Ses Getiren Maceraları Dikkat Çekiyor
Bu içerik 225 kez okundu.

ABD'nin yeni başkanı Donald Trump skandalları, gafları ve kendisine has üslubuyla Amerikan halkına kendini kabul ettirmeyi başardı. Trump'ın renkli ve tartışmalı hayat hikayesi oldukça dikkat çekiyor.

"HARİKA BİR ÜLKE HALİNE GETİRECEĞİZ"

Her şey 45 dakikalık bir konuşmayla başladı. Dünya, hiç yabancısı olmadığı bir şahsın ABD'nin en tepesindeki koltuğa oturmak için kollarını sıvadığını şu cümlelerle öğrendi:
"Evet… Bayanlar ve baylar, Birleşik Devlet Başkanlığı için resmen yarışıyorum. Ve ülkemizi tekrar harika bir ülke haline getireceğiz."

ÇIRAĞI OLMAK İÇİN TER DÖKTÜLER

Türkiye'de yaklaşık 11 yıl önce yayınlanan 'Çırak' programı, bugün dünyanın dikkat kesildiği seçimlerde yarışan Donald Trump'ın 'The Apprentice' programından uyarlandı. Aksi yöndeki tahminlere rağmen Cumhuriyetçi Parti'nin önseçimlerinden zaferle çıkan Trump, en çok bu programla hafızalara kazındı. Yarışmacılar, Trump'ın çırağı olmak ve onun 'engin' tecrübelerinden faydalanmak için ter döküyordu. Zira o, ABD'nin en zengin adamlarından biriydi.

Donald Trump Ses Getiren Macera Dikkat Çekiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"