Advert Advert
Advert Advert

MHP Ağırlığını Koydu: Türk Milliyetçiliği Kokan Bir Anayasayla Karşılaşacağız

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Anayasanın ilk dört maddesinin yanından bile kimse geçemeyecektir. Sapasağlam Türk milliyetçiliği kokan bir anayasayla karşılaşacağız" dedi.

MHP Ağırlığını Koydu: Türk Milliyetçiliği Kokan Bir Anayasayla Karşılaşacağız
Bu içerik 226 kez okundu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan; "Anayasanın ilk dört maddesinin yanından bile kimse geçemeyecektir. Sapasağlam Türk milliyetçiliği kokan bir anayasayla karşılaşacağız

YENİ ANAYASA AÇIKLAMASI

Milliyetçi Hareket Partisi Şişli İlçe Başkanlığı'nın Akşam saatlerinde Şişli'de bir otelde düzenlediği rozet takma törenine katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, yeni Anayasa çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"ANAYASANIN İLK DÖRT MADDESİNİN YANINDAN BİLE KİMSE GEÇEMEYECEKTİR"

Celal Adan yaptığı konuşmada, "Biz Türkiye'nin birliği için, beraberliği, istikrarı için, bugün FETÖ terör örgütünün devleti tasfiye etmeye karar verdiği, PKK'nın çok aşağılık bir iradeyle kendi mücadelesini yürüttüğü şu günlerde; Suriye'de, Irak'ta Türkmen sevdasının peşine düşmüş Türk iradesinin varlığını sürdürdüğü ülkede, elbette birliğin temsilcisi, beraberliğin temsilcisi olacağız. ve şükürler olsun ki, bugünkü iktidar PKK'ya savaş ilan etmiş, Milliyetçi Hareket Partisi'nin öngörüleriyle FETÖ terör örgütüne savaş ilan etmiş. Gün birlik günüdür, gün beraberlik günüdür. Türk milliyetçileri ve onların lideri sayın Devlet Bahçeli, elbette Türkiye'nin birliğine, Türkiye'nin beraberliğine katkı sağlamak için yola düşmüştür. Şundan hiç endişeniz olmasın, anayasa nasıl olursa olsun resmi dil Türkçe'dir. Türk milleti bir bütündür. Anayasanın ilk dört maddesinin yanından bile kimse geçemeyecektir. Sapasağlam Türk milliyetçiliği kokan bir anayasayla karşılaşacağız" dedi.


Tarayıcınız http://videolar.haberler.com/718/celal-adan-sapasaglam-turk-milliyetciligi-kokan-8975614_KJ_19112016_1147.mp4 videosunu gösteremiyor...

MHP Ağırlığını Koydu Türk Milliyetçiliği Kokan Bir Anayasayla Karşılaşacağız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"