Advert Advert
Advert Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tokadı Yiyen Benim, Artık Buna Rıza Gösteremem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Faiz konusunda arzu ettiğimiz mesafeyi kat edemedik. Bu yüzden MB'yi eleştirmek zorunda kaldım. Uyarımı da yapacağım. Çünkü halkımın karşısında tokadı yiyen benim." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tokadı Yiyen Benim, Artık Buna Rıza Gösteremem
Bu içerik 236 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Borsa İstanbul ile İslam Kalkınma Bankası arasında imzalanan, 'stratejik iş birliği için mutabakat zaptı' gong töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Merkez Bankası'nın bağımsızlığına sözüm yoktur. Ama uyarımı yapacağım, o da çözüm yollarını bulacak" dedi. Erdoğan, "Buradan bir kez daha bankacılık sektörüne sesleniyorum, faizleri lütfen makul seviyelere çekin" diye konuştu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Bu iki önemli kurumun işbirliğine gitmesinin hayırlı neticeler doğuracağına inanıyorum. Katkısı olanları tebrik ediyorum. Faize dayalı bankacılık sistemi ciddi bir çıkmazın içindedir. Şahsen faize daima olumsuz yaklaşmış biri olarak, bu kriz karşısında çok da şaşırmadığını ifade etmek istiyorum. Paradan para kazanmayı değil, emekle, bilgiyle, ticaretle para kazanan bir finans sistemine yönelmek mecburiyetindeyiz.


Tarayıcınız http://videolar.haberler.com/397/son-dakika-cumhurbaskani-erdogan-merkez-bankasi-8990278.mp4 videosunu gösteremiyor...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Tokadı Yiyen Benim Artık Buna Rıza Gösteremem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"