Advert Advert
Advert Advert

Belediye Meclisinde AK Parti ve CHP’den Ortak Ses: Yüksek Binalardan Kaygılıyız

Deprem konusunun gündeme geldiği İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde AK Partili ve CHP'li üyeler İstanbul'daki yüksek binalar sebebiyle kaygılı olduklarını ortak bir dille ifade ettiler.

Belediye Meclisinde AK Parti ve CHP’den Ortak Ses: Yüksek Binalardan Kaygılıyız
Bu içerik 209 kez okundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinin Saraçhane'deki belediye binasında gerçekleştirilen 9. birleşiminde, İstanbul'daki yüksek katlı binalar ve deprem konusu tartışıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Başalan, "Deprem gerçeğinde bu kadar yüksek binaların yapılmasını tasvip etmiyorum" dedi. Birleşimde Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Sözcüsü Tonguç Çoban da "Bu yüksek yapılar İstanbul'un bağrına saplanan hançerler. Bu gidişattan kaygılıyız" ifadeleriyle İstanbul'da yüksek katlı yapılaşmanın tehlikeli sonuçlar doğuracağının altını çizdi.

AK PARTİLİ BAŞALAN: TASVİP ETMİYORUM

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Temel Başalan, konuyla ilgili, İstanbul'da yüksek katlı binaların yapılmasını uygun görmediği görüşünü dile getirdi.


Tarayıcınız http://videolar.haberler.com/450/chp-istanbul-depremine-iliskin-sorularina-2-a-8994873_KJ_24112016_2144.mp4 videosunu gösteremiyor...

Belediye Meclisinde Parti CHP Ortak Ses Yüksek Binalardan Kaygılıyız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"