Advert Advert
Advert Advert

Aydın Taş; Benimle mücadele yürüttükleri kadar Ermenilerle mücadele etselerdi, Ermeniler Karabağ'dan kovulurdu.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı'nın sosyal-siyasi konularda yardımcısı Ali Hasanov'un Türkiye'yi ziyareti sonrasında; 'Azerbaycan yönetimi aleyhine' yayınlar yaptığı gerekçesi ile BTK (Bilişim Teknolojileri ve iletişim Kurumu) tarafından 'kurultay.com.tr' isimli internet gazetesinin faaliyetinin durdurulması ile ilgili olarak 'Kurultay' gazetesinin Genel Yayın yönetmeni Aydın Taş konu hakkında Meydan TV'de açıklamada bulundu.

Aydın Taş; Benimle mücadele yürüttükleri kadar Ermenilerle mücadele etselerdi, Ermeniler Karabağ'dan kovulurdu.
Bu içerik 339 kez okundu.Benimle mücadele yürüttükleri kadar Ermenilerle mücadele etselerdi, Ermeniler karabağ'dan kovulurdu.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı'nın sosyal-siyasi konularda yardımcısı Ali Hasanov'un Türkiye'yi ziyareti sonrasında; "Azerbaycan yönetimi aleyhine" yayınlar yaptığı gerekçesi ile BTK (Bilişim Teknolojileri ve iletişim Kurumu) tarafından "kurultay.com.tr" isimli internet gazetesinin faaliyetinin durdurulması ile ilgili olarak 'Kurultay' gazetesinin Genel Yayın yönetmeni Aydın Taş konu hakkında Meydan TV'de açıklamada bulundu.

Aydın Taş; Siteme erişimin durdurulduğu haberi doğrudur. Azerbaycan'ın dış politikasının en önemli meselesi şimdi benim. Benimle mücadele yürüttükleri kadar Ermenilerle mücadele aparsaydılar, Karabağ'ı tahliye ederlerdi. Ali Hasanov benim için Türkiye'yi ziyaret etti. 'Kurultay' gazetesi Aliyev rejiminin hoşlanmadığı site tipidir. Karabağ'la ilgili arzulanan anlaşmayı, 15 Temmuz 'darbe' olayına Aliyev'in tutumunu, feto-ya Azerbaycan'da müdahale edilmediğini, Aliyev rejiminin Türkiye kamuoyunu aldattığını, muhalefete feto iftirasında bulunan asıl fetocuların onları hapis ettirdiğini yazmıştık. Bunlar da onları fazlasıyla rahatsız etti. BTK-dan hiçbir açıklama yapılmadı. Biz etirazımızı ettik, bu işi mahkemeye vereceğiz. Burada adalet Azerbaycan'daki gibi değil. 

 

ilgili haber
http://www.millirefleks.com/gundem-haberleri-turk-milliyetcisi-siteye-erisim-engeli-29105.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"