Advert Advert
Advert Advert

Bakan Eroğlu: AB Türkiye’den Çekiniyor, İşin Özü Budur

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "AB kapısında bekletilmek teknik bir husus değil, siyasi bir meseledir. Türkiye'den çekiniyorlar, işin özü budur" dedi.

Bakan Eroğlu: AB Türkiye’den Çekiniyor, İşin Özü Budur
Bu içerik 132 kez okundu.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da bir düğün salonunda gerçekleştirilen AK Parti 73'üncü İl Danışma Meclisi İstişare Toplantısı'na katıldı. Toplantıya Afyonkarahisar milletvekilleri Hatice Özkal ve Ali Özkaya, Belediye Başkanı AK Partili Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ile ilçe ve belde başkanlarının yanı sıra partililer de katıldı.

CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ

Bakan Eroğlu, anayasa değişikliğinde TBMM'de referandum için gerekli olan 330 milletvekili sayısına ulaşılacağına, referandumda da halkın cumhurbaşkanlığı sistemini kabul edeceğine inandığını belirtti.

"TÜRKİYE'DEN ÇEKİNİYORLAR, İŞİN ÖZÜ BU"

Türkiye'nin AB ile yaşadığı sorunların siyasi olduğunu savunan Bakan Eroğlu, AB'nin Türkiye'yi yıllardır oyaladığını kaydetti. Bakan Eroğlu şöyle konuştu:


Tarayıcınız http://videolar.haberler.com/642/eroglu-avrupa-birligi-kapisinda-bekletilmek-t-9002590_KJ_27112016_1526.mp4 videosunu gösteremiyor...

Bakan Eroğlu Türkiye Çekiniyor İşin Özü Budur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"
Brüksel'de Hocalı soykırımı mitingi düzenlenecek
Brüksel'de Hocalı soykırımı mitingi düzenlenecek