Advert Advert
Advert Advert

AK Partili Şentop: Anayasa Değişikliği 15 Gün İçerisinde Meclis’e Sunulacak

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof.Dr. Mustafa Şentop, "15 gün içerisinde anayasa değişikliğiyle ilgili bir teklifi meclise vereceğiz" dedi.

AK Partili Şentop: Anayasa Değişikliği 15 Gün İçerisinde Meclis’e Sunulacak
Bu içerik 217 kez okundu.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof.Dr. Mustafa Şentop, Türkiye'nin geleceğe doğru yol kat edebilmesi için Anayasa ve parlamenter sistemin değiştirilmesi gerektiğini belirtirken, "15 gün içerisinde anayasa değişikliğiyle ilgili bir teklifi meclise vereceğiz" dedi.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nde, (NKÜ) 'Türkiye'de Anayasalar ve Siyaset' konulu konferans düzenlendi. Konferansa, Prof.Dr. Mustafa Şentop'un yanı sıra, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Tekirdağ milletvekilleri Ayşe Doğan ve Metin Akgün, NKÜ Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel katıldı. TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof.Dr. Mustafa Şentop, Türkiye'nin geleceğe doğru yol kat edebilmesi için yeni Anayasa'nın ve parlamenter sistemin değiştirilmesi gerektiğini savundu.


Tarayıcınız http://videolar.haberler.com/880/anayasa-komisyonu-baskani-sentop-9006710_KJ_28112016_2207.mp4 videosunu gösteremiyor...

Partili Şentop Anayasa Değişikliği Gün İçerisinde Meclis Sunulacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"