Advert Advert
Advert Advert

Bakan Işık açıkladı: El Bab'dan güzel haber!

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, “El-Bab’ın en kritik yeri olan Hastane Tepesi’ni DEAŞ’tan temizledik. En kritik nokta ele geçirildi" dedi.

Bakan Işık açıkladı: El Bab'dan güzel haber!
Bu içerik 200 kez okundu.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli’de AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısında açıklamalarda bulundu. Bakan Işık, "PKK'nın, PYD'nin ve diğer terör örgütlerinin Türkiye'yi çekmek istediği çukura, bugüne kadar düşmedik. Bundan sonra da inanıyorum ki düşmeyeceğiz. Onların getirmek istediği yere gitmeyeceğiz ama Allah'ın izniyle köklerini kurutacağız” dedi.

Bugün bazılarının 'El- Bab'da ne işiniz var?' dediğini belirten Bakan Işık, “'Bizim sınırımızın ötesinde askerimizi niye tutuyoruz?' diyorlar. Kilis'e atılan onlarca füze, onlarca havan topunu nereden attılar. Ne yapacaktık daha fazla bekleyecek miydik? El Bab'da operasyonlarımız DEAŞ'ı tamamen temizleyinceye kadar devam edecek" diye konuştu.

Sağduyuyu elden bırakmama zamanı olduğunu belirten Bakan Işık, “El-Bab’da askerlerimiz kahramanca mücadele ediyor. Şu anda özgür Suriye ordusuyla birlikte Allah’a hamd olsun El-Bab’ın en kritik yeri olan Hastane Tepesi’ni DEAŞ’tan temizledik. En kritik nokta ele geçirildi. Ama önümüzde yapacak işlerimiz var” dedi.

Bab
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"