Advert Advert
Advert Advert

'2017 çok daha güzel bir yıl olacak'

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Milletvekili Savaş, "2017 çok daha güzel bir yıl olacak. Karamsar görüşlere, dolduruşlara hiçbir zaman prim vermeyelim." dedi. - Anadolu Ajansı

'2017 çok daha güzel bir yıl olacak'
Bu içerik 217 kez okundu.

AYDIN

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, partisinin Kültür Merkezi'nde düzenlenen Aydın 73. İl Danışma Meclisi Toplantısında yaptığı konuşmada, mevcut parlamenter sistemin kriz ürettiğini söyledi.

Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, "Bazı odaklar 'ekonomik kriz var' algısı oluşturmaya çalışıyor. Bir ekonomist olarak söylüyorum; ekonomide hiçbir sıkıntı yok. Bankalar kredi veriyor. Esnaf tüccar sanayici borcunu ödemeye devam ediyor. 2017 çok daha güzel bir yıl olacak. Karamsar olmaya gerek yok. Karamsar görüşlere, dolduruşlara hiçbir zaman prim vermeyelim. Duygularımızla hareket etmeyeceğiz. Hırslarımızın kurbanı olmayacağız. Başka bir Türkiye yok. Gidecek başka yerimiz de yok. Atalarımızdan aldığımız emaneti, sağ salim çocuklarımıza, torunlarımıza bırakacağız. Kimsenin şüphesi olmasın. 15 Temmuz'da dostlarımıza güven, düşmanlarımıza korku saldık." dedi.

Muhabir: Kıvanç Uğur

2017 çok daha güzel bir yıl olacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"