Advert Advert
Advert Advert

2017 yeni yılın ilk gününde İstanbul hava durumu | Bünyamin Sürmeli

CNN Türk Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli 2017 yılın ilk gününde (1 Ocak) hava durumu tahminlerini değerlendirdi. Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde yer yer yağışlar görünecek. Batı Karadeniz'de hava nasıl olacak? Güney Marmara Bölgesi'nde kar yağışlar olacak mı? Akdeniz B

2017 yeni yılın ilk gününde İstanbul hava durumu | Bünyamin Sürmeli
Bu içerik 350 kez okundu.

Meteoroloji Uzmanı Bünyamin Sürmeli Türkiye genelinde havaların nasıl olacağını açıklado. Sürmeli "Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu.

Bünyamin Sürmeli'nin resmi instagram hesabını görmek için Hava Durumu (01-01-2017)

Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak." açıklamasında bulundu.

İstanbul

İstanbul'da 1 Ocak tarihinde karla karışık yağmur bekleniyor. Denize yakın ilçelerinde yağmur kendini gösterirken, rakımı yüksek olan yerlerde kar yağmaya devam edecek. 2 Ocak'ta hava sıcaklığı artıyor; 7 dereceye çıkacak. Salı günü havalar normale dönüyor, sıcaklık 9 derece.

Ankara

Yeni yılın ilk gününde Ankara'da havalar bulutlu. Sıcaklık değerleri -2 ila -5 derece arasında. Pazar günü Ankara'yı bulutlu hava beklerken, sıcaklık -2 derece. Pazartesi günü Ankara'yı soğuk bir gün bekliyor. Sıcaklık -5'e kadar düşecek.

İzmir

İzmir'de güneş tekrardan merhaba diyor. Yeni yılın ilk gününde sıcaklık 6 dereceye kadar çıkacak. Pazartesi günü sıcaklık 9 dereceye kadar çıkacak.

öne çıkanlar

Milli Piyango çekilişi sonuçlari

Milli Piyango'da ikramiye kazanan numaralar

hava durumu istanbul hava durumu bünyamin sürmeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
Elçibey'in doğum günü geniş edebi-kültürel etkinlikle anıldı
"Azerbaycan bayrağından Türklük simgesini kimse kaldıra bilmez!"